PLENER FOTOGRAFICZNY Z BOGDANEM KONOPKĄ

„GORLICKIE NEKROPOLIE - GALICYJSKI, WOJENNY PANTEON MONARCHII AUSTRO-WĘGIERSKIEJ” - PLENER FOTOGRAFICZNY Z BOGDANEM KONOPKĄ

Zajęcia odbędą się w dniach 9-11 września 2013. Plener adresowany jest do młodzieży z ostatnich klas gimnazjum, uczniów szkół ponadgimnazjalnych, studentów oraz pasjonatów fotografii. Warsztaty odbędą się w Muzeum Dwory Karwacjanów i Gładyszów w Gorlicach oraz podczas plenerów na wybranych cmentarzach z I wojny światowej.

Ograniczona ilość uczestników pozwoli na indywidualny kontakt i konsultacje z prowadzącymi. W programie zawarto realizację krótkiego materiału fotograficznego podczas pleneru, przegląd i omówienie prac uczestników oraz rozmowy o historii regionu i fotografii. Na uczestników pleneru czekają pamiątkowe dyplomy. Najciekawsze prace zostaną wytypowane do wystawy poplenerowej, którą zorganizuje Stowarzyszenie „Klub Gorliczan”.

W celu wzięcia udziału w plenerze należy:

  • - wypełnić kartę zgłoszenia – uzupełnić wymagane dane oraz załączyć 5-10 swoich zdjęć w formacie jpg (każde w rozmiarze nie przekraczającym 1MB).
  • - wysłać email ze zgłoszeniem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. do Stowarzyszenia „Klub Gorliczan”;

Pobierz:

Dane Kontaktowe

Wszelką korespondencję i pytania należy kierować pod jeden z poniższych adresów:

Starostwo Powiatowe
ul. Biecka 3, 38-300 Gorlice
tel. 018-354-87-84
fax. 018-353-75-45
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Galeria Sztuki "Dwór Karwacjanów"
ul. Wróblewskiego 10 A, 38-300 Gorlice
tel.fax. 018-35-35-601
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

lub: klubgorliczan@klubgorliczan